Font Size

Profile

Cpanel

Obsługa klienta

 

Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu szukają pracownika !
Zatrudnimy komunikatywną, chętną do pracy osobę w charakterze specjalisty d/s obsługi klienta.
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.
Gwarantujemy elastyczny harmonogram pracy oraz dobre wynagrodzenie.

 

Praca dla studentów studiów dziennych oraz zaocznych.

 

CV prosimy przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


tel. 880 006 003

 

Pośrednik finansowy

"Poszukiwani kandydaci na stanowisko pośrednika finansowego.

 

Jeżeli cenisz sobie samodzielność w działaniu, chcesz budować własny zespół oraz kierować swoją ścieżką kariery- aplikuj do nas!
 
Jesteśmy międzynarodową instytucją zajmującą się pośrednictwem finansowym, gwarantujemy pełen pakiet szkoleń, regularne podnoszenie kwalifikacji oraz zarobki adekwatne do wkładu pracy. 
 
Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- otwartość
- komunikatywność
- chęć do pracy oraz dobra organizacja
 
Wszystkiego Cię nauczymy oraz zapewnimy szybką możliwość awansu, a także rozwoju osobistego. 
 
CV proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. " 
 
 
 
 

 

 

Opiekun warsztatów

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zatrudni opiekuna /opiekunkę na warsztaty zimowe „OKO NA MAROKO czyli zimowe podróże po kulturze”. Poszukujemy osoby o wykształceniu pedagogicznym, ze specjalnością oligofrenopedagogika, specjalisty od opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi.

Warsztaty zimowe odbędą się w dwóch turach w dniach 15 – 19 stycznia 2018 oraz 22 – 26 stycznia 2018 w godz. 9.00 – 15.00.

Więcej informacji pod nr tel.: 75 75 537 70 lub w sekretariacie MDK „Muflon”.

Operator linii szkliwierskiej

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

 

Aktualnie dla naszego Klienta  poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

 

Operator linii szkliwierskiej

 

Miejsce pracy: Piechowice

Nr ref.: OWPS/11/2017/SWI

Zakres obowiązków:

 • Ocena wizualna jakości powierzchni płytki;
 • Kierowanie obecnymi urządzeniami na linii zapewniając wysoką produkcyjność linii;
 • Wykonywanie kontroli na próbkach produkcyjnych;
 • Przewożenie wózkiem widłowym zbiorników ze szkliwami i pastami produkcyjnymi;
 • Współpraca z innymi wydziałami.

 

Wymagania:

 • Wykształcenie minimum zawodowe;
 • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym;
 • Podstawowa znajomość informatyki;
 • Odpowiedzialność;
 • Umiejętność pracy w grupie;
 • Wysoka motywacja do pracy.

Oferta:

 • Umowa o pracę na trzymiesięczny okres próbny;
 • Atrakcyjne wynagrodzenie;
 • Pakiet socjalny;
 • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu.

 

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub kontakt telefoniczny 695 060 508.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland”małpa”adecco.com.