Font Size

Profile

Cpanel

Praca fizjoterapeuty - Pałac Margot

Pałac Margot to urokliwie położony hotel w Karpaczu. Oryginalna oferta SPA sprawia że jesteśmy bardzo konkurencyjni na lokalnym rynku. W związku z rozbudową obiektu poszukujemy do pracy fizjoterapeutów/masażystów do pracy stałej lub dodatkowej.

Opis stanowiska:
• wykonywanie masaży relaksacyjnych, specjalistycznych oraz zabiegów na ciało
• dbanie o czystość strefy SPA
• profesjonalna obsługa gości hotelowych i zewnętrznych
• przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów
• dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunkowe)
• odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie
• komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi
• nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
• gotowość do pracy w weekendy i w systemie zmianowym

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

• elastyczny grafik pracy umożliwiający studiowanie,

• pracę stałą lub dodatkową,
• pracę w młodym i ambitnym zespole,
• szkolenia stanowiskowe
• możliwość rozwoju i samorealizacji
• atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane od umiejętności i doświadczenia)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923”