Font Size

Profile

Cpanel

Job Trust- drzwi do kariery w Grecji

Firma Job Trust oferuje zatrudnienie w ponad 100 hotelach na terenie całej Grecji na różnych stanowiskach. Wszystkie obiekty mają bardzo wysoki standard, dlatego kandydaci dobierani i szkoleni  są z dbałością o każdy szczegół.
Pierwszy krok jaki aplikant powinien uczynić to wypełnienie formularza na stronie internetowej JobTrust. Dopiero potem może spodziewać się ofert przygotowanych specjalnie dla niego. Zanim jednak dojdzie to do skutku, zostanie przeprowadzona z nim rozmowa kwalifikacyjna w sposób najbardziej dogodny dla studenta, czyli online.
To już tylko krok od podpisania kontraktu.

Kluczowym wymogiem jest płynna lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego.  Umiejętność posługiwania się również innymi językami jest dodatkowym atutem weryfikowanym podczas rekrutacji.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze współpracuje z firmą Job Trust w aspekcie staży, praktyk oraz wyjazdów zagranicznych w programie Erasmus+.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programu na stronie internetowej , u uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus + oraz w Biurze Karier KPSW.