Font Size

Profile

Cpanel

Spotkanie z BetaActiv

Kolejna szansa by postawić na rozwój osobisty!

By dać szansę naszym studentom pojawienia się na międzynarodowych rynkach pracy, Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze 25 listopada 2015 roku po raz kolejny otworzyła drzwi dla przedstawicieli firm oferujących zatrudnienie.

Tym razem taką szanse otrzymali fizjoterapeuci oraz pielęgniarki i pielęgniarze chcący wyjechać do Niemiec. Ofertę przygotowała firma BetaActiv, z którą zarówno Biuro Karier KPSW jak i uczelniany koordynator programu Erasmus+ współpracują. BetaActiv to firma, która nie tylko zajmuje się rekrutacją właściwych osób do profilu zawodowego, ale także pomaga nowicjuszom odnaleźć się na niemieckim rynku pracy. Oferują szkolenia, spotkania i kursy pomagające rozwijać język niezbędny do nostryfikacji dyplomu oraz kształcą dodatkowe umiejętności zawodowe.

Uczestnicy spotkania mieli okazje wysłuchać relacji osób zatrudnionych w Niemczech właśnie poprzez pośrednictwo BetaActiv. Wielokrotnie podkreślali fakt iż firma ta nie pobiera od klientów żadnych opłat i służy wszelką pomocą w organizacji życia na nieznanym i nowym terenie. Oferty pracy BetaActiv aktualizowane i udostępniane są na stronie Biura Karier KPSW.