Font Size

Profile

Cpanel

Praca zdalna - nowy portal

Wydarzysie.pl to ogólnopolski portal, którego celem jest promocja wydarzeń ze wszystkich województw Polski. W myśl naszej głównej idei „mieszkańcy-mieszkańcom”
 chcemy stworzyć największą społeczność informującą się wzajemnie o wszystkich wydarzeniach w swojej okolicy. Dzięki temu dajemy możliwość darmowej promocji każdemu organizatorowi, a jednocześnie dostęp do nieustannie aktualizowanej bazy wydarzeń wszystkim mieszkańcom szukającym alternatywnych form spędzenia wolnego czasu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem portalu poszukujemy młodych i aktywnych osób chcących zdobyć doświadczenie i cenne umiejętności w takich obszarach jak:

PR/Marketing

Cała Polska

Oferujemy:

·         Pracę zdalną, bez określonego wymiaru godzinowego, współpracując z młodym, dynamicznym zespołem z całej Polski.

·         Szansę zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu social media, marketingu oraz negocjacji.

·         Pakiet szkoleń oraz koncentrację na rozwoju praktykanta.

·         Możliwość odbycia praktyk oraz wystawienia referencji po ich zakończeniu (posiadamy specjalnie przygotowany dziennik praktyk, który zostanie wręczony każdej osobie po praktykach).

·         Dla najlepszych  – dodatkowe benefity za efekty oraz możliwość zatrudnienia po okresie praktyk.

Zakres obowiązków:

·         Promocja portalu na przydzielonym terenie oraz dbanie o dobry wizerunek marki.

·         Prowadzenie mediów społecznościowych oraz aktualizowanie strony w przydzielonym mieście.

·         Nawiązywanie współpracy z lokalnymi organizatorami i instytucjami oraz budowanie z nimi przyjaznych relacji.

·         Obejmowanie patronatem medialnym lokalnych wydarzeń oraz relacjonowanie najważniejszych wydarzeń z życia miasta.

·         Pomoc przy realizacji bieżących zadań projektowych.

·         Współudział przy przygotowywaniu kampanii marketingowych i akcji promocyjnych.

Wymagania:

·         Mile widziani studenci kierunków: dziennikarstwo, marketing i zarządzanie, socjologia, lub osoby zainteresowane branżą marketingu oraz nowych mediów.

·         Profesjonalizm i sumienność w wykonywaniu pracy.

·         Wysokie kompetencje miękkie: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność.

·         Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista.

·         Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność planowania i analitycznego myślenia.

·         Dobra znajomość obsługi komputera.

Nie wymagamy doświadczenia. Dużo cenniejsza jest dla nas ambicja, chęć rozwoju i ciekawość świata. Jeśli uważasz, że jesteś taką osobą – wszystkiego Cię nauczymy. ;)

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.