Font Size

Profile

Cpanel

Polityka Nowej Szansy

W czasach licznych wyzwań, przed jakimi nieustannie staje światowa gospodarka istotne jest , aby polscy studenci - zarówno Ci pracujący w firmach jak i posiadający własną działalność gospodarczą - byli przygotowani na ryzyko jakie pociągają za sobą sytuacje częstej zmainy.

Ministerstwo Rozwoju (dawniej Ministerstwo Gospodarki) we współpracy społeczno-gospodarczymi opracowało założenia do tzw. Polityki Nowej Szansy. Głównym jej celem jest przeciwdziałanie upadłości przedsiębiorstw i ułatwianie ponownego rozpoczęcia działaności gospodarczej.
Kluczowym elementem edukacji jest także kształtowanie kompetencji przedsiębiorczych, ułatwienie uzyskiwania odpowiedzi na zagadnienia z prawa pracy, doradztwa zawodowego oraz psychologii.

Biuro Karier KPSW świadczy usługi w redagowaniu dokumentów aplikacyjnych,pośredniczy w zapytaniach z zakresu prawa pracy, podatków, finansów, podejmowania inwestycji itp.

Biuro Karier KPSW odpowiada na wszelkie pytania dot. powyższych zagadnień i innych,zadawanych w formie elektronicznej, listownej czy telefonicznej.

Ponadto Biuro Karier KPSW współpracuje z Polskim Towarzystwem Psychopedagogicznym. Celem Towarzystwa jest wsparcie, pomoc, edukacja prospołeczna, profilaktyka społeczna dla rodzin, instytucji i przedsiębiorstw.
Biuro Karier współpracuje ze Stowarzyszeniem Psychopedagogicznym w działaniach w zakresie - znalezienia pracy, rozwijania umiejętności praktycznych, doszkalania, rozwoju na polu zawodowym, gdzie prowadzone są terapię psychospołeczne, oraz pedagogiczne.


Biuro Karier
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
756453378
KPSW

bud nr 12, p.3