Font Size

Profile

Cpanel

Ile jest Warta godzina Waszego życia?

Ile jest Warta godzina Waszego życia?- zapytał zgromadzonych w Auli Rektoratu KPSW w Jeleniej Górze Studentów Szymon Gruszka – przedstawiciel Fundacji Platinum, zajmującej się min. doradztwem finansowym a także świadczącej pomoc przy  podejmowaniu decyzji zawodowych mogących zaważyć na  Waszej przyszłości.

Na pytanie, które jednocześnie stanowiło tytuł wykładu, odpowiedzi padało wiele – w opinii studentów jest to wartość bezcenna, 7-10 zł, czy też przyjmuje wartości zależne od spełniania wymogów rynku pracy itd. 

Tymczasem podczas prelekcji  licznie zgromadzona widownia dowiedziała się , że wartość godziny życia jest równa wartości osiągniętego Sukcesu. On sam zaś, zależy tylko od nas. Na sukces może  składać się wiele czynników, ale najważniejszy z nich to nasza postawa i sposób myślenia. Każdy z młodych ludzi znajdujący się w jednym z najważniejszych okresów swojego podejmuje decyzje i dokonuje wyborów, które kształtują jego dalsze losy.

Inteligencja emocjonalna w każdym z Nas determinuje dojrzałość bądź jej brak w aspekcie odnalezienia swojej ścieżki zawodowej oraz rozwoju osobistego.

Pan Szymon Gruszka posiada wieloletnie doświadczenie, którym zgodził się podzielić ze Studentami KPSW. Chcemy by oni – bogatsi o tą wiedzę wykorzystali pozyskane informację i tym samym ułatwili sobie rozpoczęcie  Kariery Zawodowej.


Bliższe informacje oraz kontakt z Fundacją Platinum:

Biuro Karier KPSW
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
bud.12, p.3