Font Size

Profile

Cpanel

Targi Prakty, Pracy i Kariery

Targi Praktyk, Pracy i Kariery

 

Zakład Edukacji techniczno-informatycznej na Wydziale Przyrodniczo-Technicznym Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza organizacje i przedsiębiorstwa na

TARGI PRAKTYK, PRACY I KARIERY,

które odbędą się dnia 28 listopada 2016 r. w godz. 1100 – 1300

w Auli Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej,

ul Lwówecka 18, Jelenia Góra (Rektorat, budynek nr 1).

Targi Praktyk, Pracy i Kariery to doskonała okazja do zapoznania się studentów i absolwentów z aktualną sytuacją i ofertami na rynku pracy, zaś dla pracodawców szansa do pozyskania nowych kadr, wykwalifikowanych pracowników i praktykantów, młodych i kreatywnych osób, poprzez bezpośrednią prezentację oferty i możliwość spotkania z potencjalnymi kandydatami.

Ze swojej strony zapewniamy:

  1. stanowisko wystawowe do dyspozycji: stolik, krzesła, dostęp do energii elektrycznej (przedłużacze we własnym zakresie), dostęp do stanowiska od godz. 9:00.
  2. możliwość przeprowadzenia prezentacji Firmy na stoisku w trakcie Targów,
  3. umieszczenie szczegółowej informacji na stronie poświęconej kierunkowi ETI http://wpt.kpswjg.pl/pl/kariera (co uwarunkowane jest wypełnieniem i odesłaniem notki informacyjnej)
  4. wyświetlanie slajdu z informacjami o Organizacji/Przedsiębiorstwie w trakcie trwania Targów (co uwarunkowane jest przesłaniem slajdu prezentującego Państwa Organizację/Przedsiębiorstwo (Power Point)),
  5. dostęp do mikrofonu,
  6. kawę i herbatę podczas trwania Targów,
  7. możliwość podpisania porozumienia z Uczelnią (dla podmiotów, które takiego porozumienia nie podpisały do tej pory).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach!

Wypełnione dokumenty prosimy odesłać do dnia 14 listopada 2016 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.