Font Size

Profile

Cpanel

Targi Edukacji i Pracy w KPSW

W Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze było dziś tłumnie i gwarno. Uczelnię odwiedziło mnóstwo instytucji, firm, szkół oraz osób pragnących uczestniczyć w Targach Edukacji i Pracy organizowanych przez  Biuro Karier KPSW oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.
Młodzi ludzie mieli szansę poznać rynek pracy i zaznajomić się z ofertą pracodawców. Najmłodsi spośród nich,stojący u progu ścieżki edukacyjnej, mogli  zweryfikować swoją wiedzę o szkołach licealnych, technicznych i zawodowych.
Ponad 30 wystawców zachęcało uczestników do zapoznania się z propozycją współpracy. Pracodawcy podejmowali kreatywne działania w osiąganiu zamierzonego celu – prezentacje multimedialne, filmiki reklamowe, ulotki, mnóstwo ciekawych gadżetów, nagrody konkursowe, słodkości a nawet zamówiona specjalnie na to wydarzenie przez firmę CodeTwo, w ilości kilkudziesięciu sztuk, pizza ;-).
Oferty wszystkich wystawców dostępne są w Biurze Karier KPSW.
Organizatorzy Targów serdecznie dziękują wszystkim wystawcom, uczestnikom oraz zaproszonym gościom za tak liczne przybycie. Państwa obecność świadczy o tym, że rynek pracy jest wciąż otwarty dla młodych ludzi a oni sami mają świadomość potrzeby edukacji i rozwoju osobistego.