Font Size

Profile

Cpanel

Fizjoterapeuta: Uzdrowisko Cieplice

Uzdrowisko Cieplice  Sp. z o.o. – Grupa PGU to najstarsze w Polsce uzdrowisko złożone w 1281, którego atutem są wody termalne.  Co roku leczymy tysiące kuracjuszy z Polski i zagranicy. Uzdrowisko Cieplice to także solidny i rzetelny pracodawca.

Do pracy w Spółce poszukujemy osobę na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy:  Jelenia Góra – Cieplice  

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • empatia i umiejętność współpracy z osobami starszymi,
  • uczciwość, zaangażowanie i wytrwałość w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego

Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej Spółce, lub umowę kontraktową
  • pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • adekwatne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

W Spółce istnieje Zakładowy Zbiorowy Układ Pracy oraz Fundusz Świadczeń Socjalnych

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze, ul. Ściegiennego 9b zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji wraz z aktualnym CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.